Aquatec USBF s.r.o.

Našim cílem je nabídnout zákazníkům moderní a dostupné řešení jak čistit odpadní vodu z jejich rodinného domu, pensionu, restaurace, hotelu nebo celého satelitního městečka či obce.

Dodáváme kvalitní biologické čistírny odpadních vod, využívající progresivní technologii USBF (Upflow Sludge Blanket Filtration) a VFL (Vertical Flow Labyrinth).Aquatec USBF, s.r.o. - čistírny odpadních vod Snažíme se být vždy o krok vpřed a vycházet tak potřebám zákazníků. Díky specializaci a dlouholetým zkušenostem v oboru čištění odpadních vod jsme schopni řešit vaše problémy s odpadní vodou kvalifikovaně.

Firma Aquatec USBF nabízí ucelenou řadu biologických čistíren odpadních vod od domovních, balených až po komunální ČOV. Dále dodáváme PP jímky a ROTO nádrže a vodoměrné šachty.

Domovní čistírny odpadních vod AT6, AT8 a PP jímky máme běžně skladem, k dodání do 2-3 dnů od objednání. Realizujeme také individuální výrobu z polypropylenu dle požadavků zákazníka.
Domovních čistíren řady AT se ročně vyrobí a dodá do 15 zemí více jak 2500 ks a proto i vy vsaďte na osvědčenou kvalitu.

Aquatec USBF s.r.o. - čistírny odpadních vod   

domovní ČOV velké ČOV poradenství projekt a dokumentace

záruční a pozáruční
servis

  

Aquatec USBF s.r.o.
Pavlíkova 5
602 00 Brno
Telefon: +420 543 245 592
Telefon: +420 602 711 227
Aquatec USBF, s.r.o.